Sunduğumuztedavileri inceleyin

Tedavi yöntemleri tanıtım son teknolojiler temiz ortam uzman ekip..

Tedaviler

İmplant Tedavisi
Kemik gelişimini tamamlamış tüm bireylere implant tedavisi uygulanabilir. Titanyum, doku uyumu mükemmel olan, yüzyıllardır tıbbın birçok alanında güvenle kullanılan, ileri teknoloji ürünü olan bir metaldir.
Estetik VE Restoratif
Estetik diş hekimliğinde hedef, kişinin yüzüyle uyumlu, doğal görünümlü form ve renkte yapay dişler yaratabilmektir. Bu nedenle estetik diş hekimliğinde, titiz bir hazırlık ve planlama evresi gereklidir.
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
Ağız diş çene hastalıkları ile ilgili cerrahi işlemler genellikle lokal anestezi altında yapılabilir.Çene cerrahları, röntgen ve tomografi yardımıyla ameliyat öncesinde operasyon planını tam olarak yapabilirler.
Diş Eti Tedavisi
Dişeti hastalığının erken döneminde vakaların çoğunluğunda, dişler üzerindeki eklentilerin (plak ve diştaşı) uzaklaştırılması, düzgün bir kök yüzeyinin oluşturulması ve günlük ağız bakımı eğitiminin verilmesi başarılı bir tedavi için yeterlidir.
Kök ve Kanal Tedavisi
kanal tedavisi sayesinde dişler biyolojik olarak öldüklerinde bile içi temizlenip diğer dişleri rahatsız etmeyecek hale getirildikten sonra dolgu yapılarak tekrar kullanılabilir hale getirilip ağzınızda bir diş eksikliğini engellemiş olursunuz.
Protez - Protetik
Ağız içindeki çürükler, dişlerde aşırı harabiyete neden olmuş ve dişlerin dolgu yapılamayacak duruma gelmesine sebep olmuşsa sağlam ana dişi kurtarmak adına porselen kaplama başlıca uygulamalardan bi
Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)
Çocuğun ağız ve diş gelişimi kontrol altında tutulmalıdır. Pedodonti, doğumdan ergenlik çağının sonuna kadar geçen sürede ağız-diş sağlığı ile ilgili problemleri inceleyen ve çözüm getiren bir bilim dalıdır.